Înscriere și tarif de participare la Cursul pentru Personalul care Oferă Informații Clienților - cod POI

Pentru înscriere, va rugăm să completați și să ne transmiteți prin e-mail, la: secretariat@asociatiabrokerilor.ro sau la fax: 021 3179934:

• În cazul în care participarea se face în calitate de angajat al unei companii, care asigură plata taxei de participare - Formularul de înscriere companie - angajați, împreună cu anexele acestuia și documentele menționate în formular, la secțiunea "Instrucțiuni de înscriere"

Tarif:

• Non-membri: 300 lei/persoană -- include participarea la curs, evaluarea și suportul de curs în format electronic

• Membrii Asociației Brokerilor: 210 lei/persoană -- include participarea la curs, evaluarea și suportul de curs în format electronic

Inscriere3

Modalitate de plată:

Plata se poate realiza numai prin transfer bancar sau depunere în cont, folosind următoarele date:

BENEFICIAR:
ASOCIATIA BROKERILOR
Str. Povernei, nr. 15-17, etaj 1,ap. 1, sector 1, Bucure
ști
CF 8313194

IBAN: RO10 RNCB 0085 0057 7740 0001
Banca Comerciala Romana - Agen
ția WTC,

Specifica
ți pe OP numele cursului și numele dvs.

Pentru confirmarea pl
ății, va rugăm sa ne transmiteți o copie de pe ordinul de plată la

e-mail: secretariat@asociatiabrokerilor.ro sau fax: 021 - 317.99.34.